Chcete koupit nemovitost?

Nepřejete si absolvovat prohlídky desítek nemovitostí o které vlastně ani nemáte zájem? Nabízím Vám bezplatné vyhledání nemovitosti dle Vašich zadaných kritérií. Můžete mít oproti trhu poměrně velkou výhodu a tou je přednostní nabídka nemovitostí k prodeji.  Dříve totiž než naše nové nabídky poskytnu trhu do inzerce, oslovím své kupující a s touto novou nabídkou k prodeji nemovitosti je přednostně seznámím. Často se tak stává, že nemovitost prodám našemu klientovi dříve než ji postoupím na trh a tato nabídka se nakonec ve veřejné inzerci ani neobjeví.

Vše co od Vás potřebuji, je znát Vaši přesnější představu o hledané nemovitosti a email, na který můžu nabídky zasílat. Tato služba je zcela bezplatná a nezávazná. Pokud o zaslanou nemovitost neprojevíte zájem, postoupím ji do inzerce. V případě zájmu o tuto bezplatnou službu mě můžete kontaktovat.

Ve spolupráci s našimi právníky zajistím kvalitní právní servis pro všechny účastníky koupě, prodeje či pronájmu nemovitostí. Poskytnu vám celou škálu služeb spojených s bydlením – od zajištění hypotéky, přes právní služby, stěhování, pojištění, až po malování a další servis.

Co vše služba zahrnuje?

·        Zjištění vašich potřeb

·        Zadání vaší poptávky zohledňující požadavky (lokalita, dispozice, cena) do systému poptávek a její pravidelné párování s aktuální nabídkou nemovitostí. Vhodné nabídky jsou vám automaticky zasílány emailem.

·        Aktivní hledání vhodných nemovitostí

·        Zajištění doplňujících informací a domluvení prohlídky nemovitosti s prodávajícím či nabízejícím makléřem

·        Odborné zhodnocení stavu vámi vybrané nemovitosti a porovnání s její nabídkovou cenou

·        Jako Váš zástupce jsem pro vás obvykle schopen vyjednat lepší podmínky při koupi vaší nemovitosti, a to včetně ceny, upozornit na případné nedostatky či doporučit nejvhodnější postup při vyjednávání.

·        Zajištění financování v rámci GEPARD Hypotéky

·        Zajištění veškerého právního servisu a poradenství  - dohlédnu na správný průběh celého obchodu včetně zajištění advokátní úschovy a na uhrazení daně z prodeje nemovitosti prodávajícím.

·        Převzetí nemovitosti a s tím spojená dokumentace – předávací protokol ošetřující stav nemovitosti a přepis energií

·        Zprostředkování výhodnějšího pojištění vaší nové nemovitosti, domácnosti, životního pojištění spojeného s hypotékou a pojištění schopnosti splácet.

Pokud i Vy sami naleznete v inzerci jakoukoli nemovitost u jiného kolegy u konkurence, dříve než jej budete kontaktovat, zavolejte. Můžu pro Vás zajistit výhodnější podmínky při koupi nemovitosti!!!!! BEZPLATNĚ!!!!....nevěříte? Vyzkoušejte si mě!

 

© All Rights Reserved.